ثبت نام
ورود به پنل کاربری
استعلام قیمت آنلاین و مشاوره

 شرکت حمل ونقل بین المللی بارفرابری مهرگان راه با  در اختیار داشتن بیش از 250 دستگاه کشنده  تحت کاپوتاژ  ، شعبه ،  نمایندگی فعال و پرسنل مجرب ، آماده ارائه خدمات لجستيكي به مشتريان محترم مي باشد.
لطفا"جهت  استعلام قیمت انلاین و دریافت مشاوره رایگان  ، فرم مربوطه را  اینجا  تکمیل  نموده  تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود و یا جواب به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال گردد.

انتخاب زبان

مقالات

اتوبوس های الکتریکی جدید با شعاع حرکتی بیش از ۵۰۰ کیلومتر وارد بازار می شوند
چهارشنبه 26 آبان 1395 - 12:11:06

اتوبوس های الکتریکی جدید با شعاع حرکتی بیش از ۵۰۰ کیلومتر وارد بازار می شوند

شرکت پروترا (Proterra) که در زمینه‌ی طراحی و تولید اتوبوس‌های الکتریکی فعالیت دارد، مدل‌های جدیدی را عرضه کرده است که در حمل‌و‌نقل مسافران در شهر فیلادلفیا و چندین شهر دیگر آمریکا به کار گرفته می‌شود. این شرکت، به تازگی مدل جدیدی را عرضه کرده است که با یک بار شارژ کامل، مسافت ۵۶۰ کیلومتری را طی می‌کند.

دایملر از توسعه‌ی یک سیستم انقلابی برای پرداخت عوارض کامیون‌ها خبر داد
چهارشنبه 26 آبان 1395 - 12:10:52

دایملر از توسعه‌ی یک سیستم انقلابی برای پرداخت عوارض کامیون‌ها خبر داد

دایملر سیستمی انقلابی را برای استفاده‌ی رانندگان کامیون‌ها توسعه داده است که با استفاده از آن می‌توان تنها با نصب یک قطعه‌ی فیزیکی بر روی خودروی خود، عوارض همه‌ی جاده‌ها را در سرتاسر اروپا پرداخت کرد. این سیستم که سرویس پرداخت الکترونیکی اروپا یا به اختصار (EETS) نام دارد، حاصل سرمایه‌گذاری مشترک میان دایملر، شرکت T-Systems International و کمپانی DKV EURO SERVICE است

اتوبوس سلول سوختی تویوتا سال آینده معرفی می‌شود
چهارشنبه 26 آبان 1395 - 12:08:44

اتوبوس سلول سوختی تویوتا سال آینده معرفی می‌شود

اینطور که به نظر می‌رسد برنامه‌ی تویوتا برای استفاده از تکنولوژی سلول سوختی هیدروژنی چیزی فراتر از تنها یک خودروی سواری است. این خودروساز ژاپنی در حال برنامه ریزی برای فروش اتوبوس‌های سلول سوختی از سال آینده در بازار ژاپن است و امیدوار است بتواند تا زمان برگزاری مسابقات المپیک ۲۰۲۰ آن‌ها را به مرحله‌ی عملیاتی در بیاورد. در ادامه همراه زومیت باشید.

چهارشنبه 26 آبان 1395 - 12:05:27

بررسی کامیون های الکتریکی هوشمند

با پیشرفت‌هایی که در زمینه‌ی خودروهای الکتریکی اتفاق افتاده است، این خودروها روزبه‌روز موانعی چون تنوع و قیمت را پشت سر گذاشته و برای به چالش کشیدن خودروهای امروزی آماده‌تر می‌شوند. کمپانی تسلا قصد دارد بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، کامیون‌ها و اتوبوس‌های خود را در سال آینده معرفی کند.

پارچه‌های کتان، راهی برای کاهش آلودگی هوا در کشور چین
چهارشنبه 26 آبان 1395 - 11:59:40

پارچه‌های کتان، راهی برای کاهش آلودگی هوا در کشور چین

همانند بسیاری از شهرهای کشور چین، شهر شی‌آن مرکز استان شانکسی در شمال این کشور دارای تجهیزات پایش آلودگی هوا است. بنا بر گزارش نیویورک‌تایمز، اخیرا مقامات این شهر دریافتند که اگر پارچه‌های کتان را درون تجهیزات اندازه‌گیری آلودگی هوا به کار گیرند، هوای عبوری فیلتر شده و آلودگی کمتری گزارش می‌شود. رئیس ایستگاه پایش آلودگی در شهرهای استان چانگان و چندین نفر از کارکنان این ایستگاه، پارچه‌های کتان را به‌عنوان فیلتر به کار گرفتند. این موضوع باعث شد که توجه دیگر شهرهای کشور چین به این مسئله جلب شود.